1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mudanya Kent Konseyi'nden Geri Döşüm Seminerleri

Mudanya Kent Konseyi'nden Geri Döşüm Seminerleri

Mudanya Kent Konseyinden Geri Döşüm Seminerleri
A+A-

Mudanya Kent Konseyi Çevre Grubu, ilçe merkezi ve köylerde eğitim seminerleri vererek, geri dönüşüm konusunda halkı bilgilendirecek. Mudanya Kent Konseyi Çevre Grubu, Bursa Büyükşehir Belediyesi Ç

Mudanya Kent Konseyi Çevre Grubu, ilçe merkezi ve köylerde eğitim seminerleri vererek, geri dönüşüm konusunda halkı bilgilendirecek.
Mudanya Kent Konseyi Çevre Grubu, Bursa Büyükşehir Belediyesi Çevre Müdürlüğü görevlisi Çevre Mühendisi Serap Erdinç, Mudanya Belediyesi Kültür Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü temsilcileri Bülent Karabulut ve Sevda Öncül, okullarda çevre grubu öğretmenleri ile bir araya gelerek önemli kararlar aldı.
"Mudanya geri kazanımla geleceğini kazanacak" sloganı belirlendi. Bu sloganla yola çıkılarak, Mudanya da merkez ve köy okullarında geri dönüşüm seminerleri verilecek.
Çevre Grubu Başkanı Nurten Çıkıkçı, "Bu çalışmaların başarıya ulaşması için halkın desteğini bekliyoruz. Bu konuda destek veren kurum ve kuruluşlara kent konseyi olarak teşekkür ediyoruz" diyerek herkesin bu konuda katkısını istedi.
(MŞ)

14.02.2013 17:32:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT