1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Muay Thai Sporcuları Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor

Muay Thai Sporcuları Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor

Muay Thai Sporcuları Türkiye Şampiyonasına Hazırlanıyor
A+A-

Malatyalı Muay Thai sporcuları, Türkiye Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde kamp çalışmalarını sürdürüyor. Alanya'da 24 Şubat ile 3 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Muay Thai Türkiye Şampiy

Malatyalı Muay Thai sporcuları, Türkiye Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde kamp çalışmalarını sürdürüyor.
Alanya'da 24 Şubat ile 3 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Muay Thai Türkiye Şampiyonasına katılacak olan Malatyalı sporcular, şampiyona hazırlıklarına yoğun tempoda devam ediyor.
Muay Thai Antrenörleri Hasan Basri Karakuş ile Ramazan Yavuz nezaretinde çalışan sporcular, Türkiye Şampiyonasına iddialı hazırlanıyor.
Hazırlıklarla ilgili bilgiler veren Muay Thai Antrenörü Ramazan Yavuz, Malatya'da Muay Thai sporunun her geçen gün daha iyi bir noktaya geldiğini kaydederek, Türkiye Şampiyonasında iyi derecelerle dönmek istediklerini belirtti.
Yavuz, Türkiye Şampiyonası hazırlıklarının iyi geçtiğini ifade ederek, "Şampiyona hazırlıklarımızı yoğun tempoda sürdürüyoruz. Bu anlamda sporcularımızı kampa aldık. Amacımız Türkiye Şampiyonası'nda Malatya'yı en iyi şekilde temsil ederek, iyi derecelerle dönmek" dedi.
Yavuz, Muay Thai sporcularının kısa sürede büyük başarılar elde ettiklerine de değinerek, "Muay Thai sporunun gelişimini sürdürmesi adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda bize her türlü desteği veren Malatya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Veysel Güler'e teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
(FD)

06.02.2013 15:11:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT