1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mttb Konya Teşkilatının Ortaöğretim Komisyonu Toplandı

Mttb Konya Teşkilatının Ortaöğretim Komisyonu Toplandı

Mttb Konya Teşkilatının Ortaöğretim Komisyonu Toplandı
A+A-

Türkiye genelinde 14 Aralık 2006'den itibaren yeniden faaliyetlerine başlayan Milli Türk Talebe Birliği (MTTB)'nin Ortaöğretim Komisyonu tanışma toplantısı gerçekleştirildi. MTTB Konya Teşkilatı'nı

Türkiye genelinde 14 Aralık 2006'den itibaren yeniden faaliyetlerine başlayan Milli Türk Talebe Birliği (MTTB)'nin Ortaöğretim Komisyonu tanışma toplantısı gerçekleştirildi.
MTTB Konya Teşkilatı'nın Ortaöğretim Komisyonu'nun faaliyetlerinin başlangıcı niteliğinde olan tanışma toplantısı yaklaşık 50 genç ile gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan MTTB Konya Başkanı Mustafa Türker, "Bu zamanda gençliğin kendi kendini koruyabilmesi çok zor. Böyle bir dönemde MTTB'ye olan ihtiyaç oldukça fazla. Biz bu ihtiyacın farkında olarak çok çalışacağız. Bu çalışmalarımız sizler için, ülkemizin geleceği için" diye konuştu. MTTB Konya Başkan Yardımcısı ve Ortaöğretim Sorumlusu Abdullah Emre Deniz ise, "Bu bir bayrak yarışı, biz aldığımız bu bayrağı daha ileriye götürmek için söz verdik. Bu yarışta birlik olup münafıkların oyununa gelmeyen, üstadın deyimiyle 'Kim var?' denilince sağına soluna bakmadan fert fert 'ben varım' cevabını verici, her ferdi 'benim olmadığım yerde kimse yoktur' fikrini besleyici bir dava ahlakına kaynak bir gençlik olmak için, Müslüman genç olmanın haklı gururunu yaşayan ve yaşatan bir gençlik yetiştirmek için çabalayacağız" dedi.
Konuşmaların ardından yapılan seçimle MTTB Konya Ortaöğretim Komisyon Başkanlığına, Ali Rahim Botsalı getirildi.
(AH-Y)

24.12.2012 12:04:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT