1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mtso Başkanı Erkoç, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Mtso Başkanı Erkoç, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Mtso Başkanı Erkoç, Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti
A+A-

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç yaptığı ziyarette, TOBB'nin başvurusu üzerine seçiml

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç yaptığı ziyarette, TOBB'nin başvurusu üzerine seçimlerin Mayıs ayına ertelendiğini hatırlatarak, "Seçimi 2 Şubat'ta yapacakken, Mayıs ayına ertelendi. Hakkımızda hayırlısı" dedi.
Erkoç, "Seçim süresince kimse kimseyi incitmeye yönelmesin. Malatya'da yaşıyoruz. Yüz yüze bakıyoruz. Malatya'nın daha da gelişmesi için birlikte hareket etmek zorundayız. 6 yıllık başkanlığım sürecinde de özellikle kucaklayıcı olduk. Hiç kimseyi ötekileştirmedik. Kişisel menfaat ve çıkarımızı bir kenara bırakıp, Malatya'nın menfaatleri için hareket ettik. Malatya'nın gelişmesi, büyümesi, sanayileşmesi ve ticari potansiyelinin artması için ciddi çaba içerisinde olduk. Malatya'ya prestijli binayı tamamladık. Şehrin batı girişinde 10 dönümlük alanı odamıza kazandırdık. Şehri bütünleştirmek için iş platformu kurduk. Temsil noktasında da yapılması gerekenlerin çaba ve gayreti içinde olduk" şeklinde konuştu.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman ise, "Her seçim döneminde adaylar heyecanlanırlar. Biz ise gazeteciler olarak tüm seçimlerde aynı heyecanı ve yorgunluğu yaşarız. Ancak her seçim döneminde de korsan gazete ve yayınlar ortaya çıkar" diye konuştu.
(NA-SO-Y)

29.01.2013 14:57:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT