1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Montun Astarının İçinden Uyuşturucu Madde Çıktı (Fotoğraflı

Montun Astarının İçinden Uyuşturucu Madde Çıktı (Fotoğraflı

Montun Astarının İçinden Uyuşturucu Madde Çıktı  (Fotoğraflı
A+A-

Kapıkule Gümrük Kapısı üzerinden yaya olarak Türkiye'ye giriş yapan Bulgar uyruklu E.A.M. isimli kadının üzerinde 62 gram eroin, 439 gram da bonzai ele geçirildi. Bulgar uyruklu kadının uyuşturucuları

Kapıkule Gümrük Kapısı üzerinden yaya olarak Türkiye'ye giriş yapan Bulgar uyruklu E.A.M. isimli kadının üzerinde 62 gram eroin, 439 gram da bonzai ele geçirildi. Bulgar uyruklu kadının uyuşturucuları, montunun astarının içine gizlediği gözlendi.
Edirne Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, aldıkları bir ihbarı değerlendirmek için Bulgaristan tarafındaki Kapitan Andreova Gümrük Kapısı'nı kullanarak Kapıkule Gümrük Kapısı üzerinden Türkiye'ye giriş yapan E.A.M.'yi durdurdu. Bulgar uyruklu kadının üzerinde yapılan araştırmada, mantosunun astarının içindeki ceplerde 62 gram eroin ile 439 gram bonzai çıktı.
KOM ekipleri uyuşturucuya el koyarken gözaltına alınan ve polisteki ifadesinin ardından mahkemeye sevk edilen E.A.M., 'Uyuşturucu kaçakçılığı' suçundan tutuklanarak Edirne Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.
(ORA)

13.12.2012 16:19:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT