1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mmo'dan Onur Ve Teşekkür Plaketleri

Mmo'dan Onur Ve Teşekkür Plaketleri

Mmodan Onur Ve Teşekkür Plaketleri
A+A-

TMMOB Makina Mühendisleri Odası'nın (MMO) kuruluşunun 58. yıldönümü, düzenlenen geceyle kutlandı. Düzenlenen gece; MMO Gaziantep Şube Başkanı Başar Küçükparmak, MMO Genel Merkez Yönetim Kurulu Y. Ü

TMMOB Makina Mühendisleri Odası'nın (MMO) kuruluşunun 58. yıldönümü, düzenlenen geceyle kutlandı.
Düzenlenen gece; MMO Gaziantep Şube Başkanı Başar Küçükparmak, MMO Genel Merkez Yönetim Kurulu Y. Üyesi Serap Özpolat Çete ve MMO Onur Kurulu Üyesi Ali Peri'nin açılış konuşmaları ile başladı. Başar Küçükparmak, odanın çalışmaları hakkında kısa bilgiler sunarak, geceye katılan tüm üyelere, yakınlarına ve misafirlere teşekkür etti. Başkan Küçükparmak ayrıca, 25 Aralık Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü dolayısıyla, bundan 91 yıl önce Gaziantep savunmasında mücadele eden tüm kahramanları da unutmadıklarını ve aynı inançla emanetlerine sahip olacaklarını belirtti.
Gecede, MMO Gaziantep Şube Başkanlığı tarafından kamu yararına yapılan hizmetlerde işbirliği ve desteklerinden dolayı, Şehitkamil Belediyesi'ne ve Şahinbey Belediyesi'ne teşekkür plaketleri verildi. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na, MMO Onur Kurulu Üyesi Ali Peri ve Şahinbey Belediyesi Başkan Yardımcısı Birol Ülger'e ise Şube Başkanı Başar Küçükparmak tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi.
Ayrıca çalışmalara katkı ve desteklerinden dolayı GAÜN Makina Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği bölüm başkanlıklarına teşekkür plaketleri takdim edildi. GAÜN Rektör Yardımcısı ve Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Türkay Dereli'ye GAZDAŞ Bölge Müdürü Muzaffer Yalçın ve Makina Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Canan Dülger'e ise MMO Kahramanmaraş İl Temsilciliği Başkanı Hacı Ali Özal tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi.
Gecede ayrıca, Makina Mühendisleri Odası'nın kuruluşundan bugüne, yarım asrı aşkın bir süredir tarihe tanıklık eden, işinden, ailesinden zaman ayırarak odayı, mesleğini bugünlere taşıyan ve özveri ile mesleğini icra etmeye çalışan, meslekte 25., 40. ve 45. yılını dolduran oda üyelerine onur plaketleri verildi.
(HD-SO-Y)

24.12.2012 17:46:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT