1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Mmo'da 'kariyer' Protokolü

Mmo'da 'kariyer' Protokolü

Mmoda kariyer Protokolü
A+A-

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, Kariyer.Net firması ile üyelerine yönelik protokol imzaladı. Protokol, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan ve Kariyer.Net Müşteri Yöne

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, Kariyer.Net firması ile üyelerine yönelik protokol imzaladı.
Protokol, MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan ve Kariyer.Net Müşteri Yöneticisi Kıvanç Burhan Özveren tarafından oda hizmet binasında imzalandı. İmzalanan protokol gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerine ve öğrenci üyelerine sertifikalı seminerler/eğitimler ve potansiyel üye firmalara bölgesel yapılacak olan indirimin haricinde yüzde 15 indirim uygulanacak.
Protokolle ilgili bilgi veren MMO Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üye ve öğrenci üyelere yönelik sürdürdükleri çalışmalarda Türkiye'nin en büyük insan kaynakları platformu olan Kariyer.Net ile protokol imzalayarak üyelerin iş yaşamlarında kurumsal bir destek oluşturacaklarını, öğrenci üyelerine yönelik kariyer konulu eğitim ve seminerlerle öğrencilikten meslek yaşamına geçiş sürecine katkı koymaya çalışacaklarını söyledi.
(SAM-SLH-Y)

24.01.2013 13:57:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT