1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Miras Yüzünden Öldürülmek İstendi

Miras Yüzünden Öldürülmek İstendi

Miras Yüzünden Öldürülmek İstendi
A+A-

Bornova ilçesinde, 80 yaşındaki Hacı Yusuf Çimen'i mirasına konmak için öldürme planı yaptığı iddiasıyla gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen yedi kişiden dördü tutuklandı. Çimen'in ikinci eşi 5

Bornova ilçesinde, 80 yaşındaki Hacı Yusuf Çimen'i mirasına konmak için öldürme planı yaptığı iddiasıyla gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen yedi kişiden dördü tutuklandı.
Çimen'in ikinci eşi 53 yaşındaki Ş.Ç ile oğlu ve damadının da aralarında bulunduğu zanlılar, yaşlı adamı mirası için öldürmek istedikleri iddiasıyla İzmir Gasp Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen yedi şüpheliden Ş.Ç, oğlu Y.Ö. (30) ve damadı C.G. (41) serbest bırakıldı.
Ş.Ç'nin, eşini öldürmek istediği iddiasını kabul etmediği, kendisine iftira atıldığını söylediği öğrenildi. Çimen'i kaçırarak darp eden ve kiralık katil olduğu iddia edilen G.B. ile kaçırmada kullanılan arabada bulunan kız arkadaşı 23 yaşındaki M.Ç, 26 yaşındaki arkadaşı T.G ve onun birlikte yaşadığı 24 yaşındaki F.G tutuklandı.
(ARÇ-HO-Y)

11.01.2013 14:26:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT