1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Miniklerin Karne Sevinci

Miniklerin Karne Sevinci

Miniklerin Karne Sevinci
A+A-

Altındağ Belediyesi'ne bağlı Aydınlıkevler ve Güneşevler Kreşleri'ndeki minikler, yarıyıl karnelerini aldılar. Altındağ Belediyesi'nin 2012 yılında tamamladığı 10 anaokulundan ikisi olan Aydınlıkevl

Altındağ Belediyesi'ne bağlı Aydınlıkevler ve Güneşevler Kreşleri'ndeki minikler, yarıyıl karnelerini aldılar.
Altındağ Belediyesi'nin 2012 yılında tamamladığı 10 anaokulundan ikisi olan Aydınlıkevler ve Güneşevler Kreşi'ndeki minik öğrenciler, karne almanın heyecanını yaşadılar. Düzenlenen etkinliklerde 3, 4 ve 5 yaş grubu çocuklar şarkılar, şiirler ve oyunlar eşliğinde mutlu bir gün geçirdiler. Gösterilerine günler öncesinden hazırlanan minikler, söyledikleri şarkılar ve renkli oyunların ardından Altındağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şube Müdürü Sevgi Beyaz'ın elinden karnelerini aldılar.
Etkinliğin sonunda karnelerine kavuşan çocuklara "pekiyi"lerle dolu karnelerle birlikte puzzle, boyama ve hikaye kitapları hediye edildi. Güzel ve eğlenceli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşayan 5 yaş sınıfı öğrencisi Olcay Çaycı, "Burada oyunlar oynuyoruz, dans ediyoruz, yeni şarkılar öğreniyoruz. Hep kreşe gelmek istiyorum" dedi.
Yaklaşık 200 öğrencinin öğrenim gördüğü Altındağ Belediyesi Aydınlıkevler ve Güneşevler Kreşleri, çalışan veliler için yarıyıl tatilinde de faaliyetine devam edecek.
(BK-CC-Y)

26.01.2013 12:15:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT