1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Miniklere Komşuluk Ve Paylaşma Bilinci

Miniklere Komşuluk Ve Paylaşma Bilinci

Miniklere Komşuluk Ve Paylaşma Bilinci
A+A-

Nazilli Özel Gökkuşağı Kreş ve Gündüz Bakımevi tarafından, çocukların sosyal gelişimlerini sağlama ve paylaşma davranışını geliştirme amacı ile aşure etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte ok

Nazilli Özel Gökkuşağı Kreş ve Gündüz Bakımevi tarafından, çocukların sosyal gelişimlerini sağlama ve paylaşma davranışını geliştirme amacı ile aşure etkinliği düzenlendi.
Düzenlenen etkinlikte okula yakın kurumlar ile mahalle sakinlerine öğrenciler tek tek aşure dağıtırken, çocuklara komşuluk bilinci de aşılandı.
Çocukları sosyal hayata hazırlama adına ve güzel vakit geçirmeleri amacıyla bu tür etkinlikleri zaman zaman yaptıklarını ifade eden Özel Gökkuşağı Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Ayşe Metin; "Çocuklarımızın paylaşma ve komşuluk bilincini öğrenmeleri amacıyla kendileri ile birlikte okulumuz yakınındaki komşulara, Şehitler İlkokuluna, 3 nolu sağlık ocağı çalışanlarına, çevredeki eczaneler ile Emniyet Müdürlüğüne gruplar halinde giden öğrencilerimiz aşureleri kendi elleri ile dağıttılar. Öğrencilerimiz hem paylaşma duygusunu yaşadılar hem de gittikleri mekânları gezerek kurumlarda çalışanların meslelerini de öğrendiler" dedi.
(ÜÖ-MB-İK)

05.01.2013 16:32:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT