1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Miniklerden Yeni Yıl Kutlaması

Miniklerden Yeni Yıl Kutlaması

Miniklerden Yeni Yıl Kutlaması
A+A-

Nazilli'de hizmet veren Özel 23 Nisan Kreş ve Anaokulu'nda eğitim gören minikler, düzenlenen parti ile yeni yılı kutladı. İstiklal Mahallesi'nde 6 yıldır hizmet veren Özel 23 Nisan Kreş ve A

Nazilli'de hizmet veren Özel 23 Nisan Kreş ve Anaokulu'nda eğitim gören minikler, düzenlenen parti ile yeni yılı kutladı.
İstiklal Mahallesi'nde 6 yıldır hizmet veren Özel 23 Nisan Kreş ve Anaokulu'nda öğretmenler eşliğinde dans eden minikler, daha sonra arkadaşları ile yeni yıl pastası kesti. Yeni yıl şapkalarını takan ve gönüllerince eğlenen minikler, eğlenceli vakit geçirdi. Yeni yıl nedeniyle düzenlenen etkinlik ile miniklerin paylaşmayı ve bir arada yaşamayı öğrendiğini belirten Kreş Müdürü Esin Ülkü Beyazıt, bu vesileyle miniklerin yılın son gününde eğlenceli vakit geçirdiğini söyledi. Okulun tecrübeli eğitimcileriyle en iyi hizmeti vermeye çalıştığını ifade eden Beyazıt, "Çocuklara isteklerine bağlı olarak satranç, müzik, resim, jimnastik gibi bireysel kulüp eğitimi veriyoruz" dedi.
Velilerin çocuklarını, internet üzerinden okulda canlı izleme imkanı bulabildiğini belirten Beyazıt, okulda görevli kurum doktorunun da her ay düzenli olarak çocukları sağlık taramasından geçirdiğini dile getirdi.
(ÜÖ-MB-İK)

03.01.2013 15:38:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT