1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Minikler Yeni Yılı Gönüllerince Eğlenerek Kutladı

Minikler Yeni Yılı Gönüllerince Eğlenerek Kutladı

Minikler Yeni Yılı Gönüllerince Eğlenerek Kutladı
A+A-

Aliağa Belediyesi Çocuk Evi yeni yılı erken kutladı. 4, 5 ve 6 yaşındaki öğrencilerin öğrenim gördüğü Aliağa Belediyesi Çocuk Evi öğrencileri düzenledikleri eğlenceyle yeni yılı karşıladı. Eğlenceli

Aliağa Belediyesi Çocuk Evi yeni yılı erken kutladı. 4, 5 ve 6 yaşındaki öğrencilerin öğrenim gördüğü Aliağa Belediyesi Çocuk Evi öğrencileri düzenledikleri eğlenceyle yeni yılı karşıladı. Eğlenceli geçen yeni yıl kutlamasında öğretmenleri ile birlikte yeni yılı karşılayan minikler gönüllerince eğlendi.
GANGNAM STYLE İLE YENİ YIL EĞLENCESİ
Hem kendilerini hem de sınıflarını yılbaşı eğlencesi için hazırlayan ve hep birlikte kutlama yapan öğrenciler "Sabah uyandım hapşu", "Sen Gidince" gibi şarkıların yanı sıra son günlerin en popüler şarkısı "Gangnam Style" ile keyiflendiler, hep birlikte dans edip yeni yılı karşıladılar. Yeni yılda herkese mutluluk dileklerini ileten Çocuk Evi Müdiresi Necla Evren; "Hem çocuklarımız hem bizler bir yılı daha geride bıraktık. Çocuklarımızın hepsi gelişim çağında yaş itibariyle eğlenmeyi seviyorlar ve eğlenmeye ihtiyaçları var. Biz de okul olarak hep birlikte eğlenmelerini bu vesileyle yeni yılı kutlamalarını sağladık. Tüm çocuklara, anne ve babalarına mutlu bir yıl diliyorum" dedi. Çocuklara en iyi eğitimi vermek için çaba harcadıklarını belirten Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz da İyi bir eğitimin çocuğun yaşamındaki önemine dikkat çekti. Başkan Oğuz; "Öğrencilerimizin eğitim öğrenimine çok önem veriyoruz. Ayrıca onların hayatı öğrenmelerine, hayata doğru bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz. Çocuklarımızla birlikte yeni bir yılı daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm çocuklarımızın yanı sıra kentimizdeki tüm yurttaşlarımıza iyi seneler diliyorum. Geride bıraktığımız 2012 yılında yurttaşlarımıza en iyi hizmeti sunma gayreti içinde olduk. Her mahallemize eşit hizmet götürerek yurttaşlarımız yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak için çalıştık. 2013 yılında da aynı azim ve kararlıkla sosyal belediyecilik anlayışından taviz vermeden hizmet etmeye devam edeceğiz. 2013 yılının tüm yurttaşlarımıza sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum" dedi.
(HE-AH)

30.12.2012 11:33:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT