1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Minikler Kep Fırlattı

Minikler Kep Fırlattı

Minikler Kep Fırlattı
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'na bağlı Aile Eğitim Merkezleri'nin Masal Okulu Projesi devam ediyor. İkişer aylık periyotlarda tekrarlanan Masal Okulu'nun Kasım-O

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'na bağlı Aile Eğitim Merkezleri'nin Masal Okulu Projesi devam ediyor.
İkişer aylık periyotlarda tekrarlanan Masal Okulu'nun Kasım-Ocak dönemini tamamlayan minikler için Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezi'nde mezuniyet töreni düzenlendi. 3-6 yaş grubu 90 öğrenci, yaptıkları resim ve elişi sanatları ürünlerini de sergilerken, kurs döneminde öğrendiklerini bir gösteriyle anne ve babalarına sundu.Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, minik öğrencilere mezuniyet belgelerini verdi. Daha sonra minikler keplerini fırlattı.
Ağırlıklı olarak sosyoekonomik yoksunluk içinde bulunan ailelerin ücretsiz olarak faydalandığı Masal Okulu yeni dönem kursları devam ettiği bildirilirken, 2011 yılından bu yana devam eden proje boyunca bugüne kadar 400 minik öğrencinin mezun olduğu kaydedildi.
(SK-Y)

17.01.2013 14:20:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT