1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Minik Serçe'nin Kayın babası Mithat Özer Yaşamını Yitirdi..

Minik Serçe'nin Kayın babası Mithat Özer Yaşamını Yitirdi..

Minik Serçe'nin Kayın babası Mithat Özer Yaşamını Yitirdi..
A+A-

Türkiye'nin minik serçesi Sezen Aksu'nun kayın babası Mithat Özer yaşamını yitirdi. Özeri'in cenazesine katılım oldukça yüksek olurken Sezen Aksu'da telefonla arıyarak taziye dileklerini iletti. Torun Mithat Can Özer ise babaannesinin elini bir an olsun b

Türkiye'nin minik serçesi Sezen Aksu'nun kayın babası Mithat Özer yaşamını yitirdi. Özeri'in cenazesine katılım oldukça yüksek olurken Sezen Aksu'da telefonla arıyarak taziye dileklerini iletti. Torun Mithat Can Özer ise babaannesinin elini bir an olsun bırakmadı ve teselli verdi. 

Bitez Adliye Camii’nde öğlende kılınan namaza; Sinan Özer, eşi Selda Özer, evlatları Defne Özer, Sinan Can Özer, Sezen Aksu’yla evliliğinden olan Mithat Can Özer, anası Beyza Özer, kız kardeşi turizmci Ayşe Özer, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, MHP İlçe Başkanı Asım Başaran, Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, TrabzonsporKulübü daha önceki Başkanı Sadri Şener, basın mensubu Can Pulak ile beraber 1500 şahıs katıldı.

BABAANNESİNİN ELİNİ BİR AN OLSUN BIRAKMADI

Cenaze namazı öncesinde Mithat Can Özer’in babaannesi Beyza Özer’in elini bırakmadı ve yanından bir an olsun ayrılmadı. Mithat Can Özer, yoğun yoğun elini öpmüş olduğu babaannesini, sarılarak avuntu etmeye çalıştı. Cenaze namazında ise Mithat Can Özer ile babası Sinan Özer benzer safta taraf yana namazı kıldı. Öğlende kılınan namazın peşinden Mithat Özer, Bitez Mezarlığı’nda gözyaşları içinde toprağa verildi. DHA muhabirine zorlukla konuşabilen Mithat Can Özer, “Ne söyleyebilirim ki? Çocukluğumdan buyana beraberdik. O dünyanın en iyi dedesiydi. Birlikte oldukça zamanımız geçti, eğlendik. Söyleyecek söz sulamıyorum. Çok üzgünüm” dedi.


AKSU TELEFONLA ARADI

Cenazeden iki hafta ilkin ilçeye gelmiş olarak kayınpederini hastanede ziyaret eden Sezen Aksu’nun, daha önceki eşi Sinan Özer ile Ayşe Özer’i telefonla arayarak babaları için başsağlığı dilediği belirtildi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın da cenazeye çelenk gönderilmiş olduğu görüldü

A+A-

HABERE YORUM KAT