1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Minik Satranç Şampiyonuna Sözen'den Fotoğraf Makinası

Minik Satranç Şampiyonuna Sözen'den Fotoğraf Makinası

Minik Satranç Şampiyonuna Sözenden Fotoğraf Makinası
A+A-

Küçükler Antalya Satranç Şampiyonası'nda 7 yaş grubunda Antalya il birincisi olan Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi satranç kulübü öğrencisi Burak Doğar, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafı

Küçükler Antalya Satranç Şampiyonası'nda 7 yaş grubunda Antalya il birincisi olan Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi satranç kulübü öğrencisi Burak Doğar, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından fotoğraf makinesi ile ödüllendirildi.
Antalya Tenis ihtisas Kulübü tarafından Deepo Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen turnuvada tüm maçlarını kazanarak şampiyon olan Yunus Emre İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencisi Burak Doğar, Başkan Şükrü Sözen'i makamında ziyaret ederek elde ettiği başarının sevincini paylaştı. Ziyarette satranç şampiyonu küçük Burak'a Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi Satranç Eğitmeni Hüseyin Yazıcı da eşlik etti. Küçük şampiyonu kapıda karşılayan Başkan Sözen, onu önce yanaklarından öperek tebrik ederek fotoğraf makinesini hediye etti. Küçük Burak'a çikolata ve meyve suyu ikramında bulunan Başkan Sözen, satranç sporu ile ilgili olarak küçük ziyaretçisiyle uzun uzun sohbet etti. Hediye fotoğraf makinesinin kutusunu heyecanla açan küçük Burak, ilk olarak Başkan Sözen'in fotoğraflarını çekti. Satranç Eğitmeni Hüseyin Yazıcı, Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi'nde satranç eğitimi alan öğrencilerin bölgesel ve ulusal bazda çok büyük başarılar elde etmeye başladığını belirterek bunun sevindirici olduğunu söyledi. Yazıcı ayrıca verdiği desteklerden dolayı Başkan Sözen'e de teşekkür etti. Başkan Sözen ise, satranç sporunu çok önemsediğini belirterek belediye olarak her zaman destek vereceklerini söyledi.
(AK-Y)

12.12.2012 18:05:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT