1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Minik Polat Kırmızı Arabasına Kavuştu

Minik Polat Kırmızı Arabasına Kavuştu

Minik Polat Kırmızı Arabasına Kavuştu
A+A-

Manisa'nın Saruhanlı İlçesine bağlı Hacırahmanlı beldesinde yaşayan, hafif düzeyde zihinsel ve fiziksel engelli Polat Akyiğit'in (6), uzun süredir hayalini kurduğu kırmızı renkte oyuncak arabayı kavuş

Manisa'nın Saruhanlı İlçesine bağlı Hacırahmanlı beldesinde yaşayan, hafif düzeyde zihinsel ve fiziksel engelli Polat Akyiğit'in (6), uzun süredir hayalini kurduğu kırmızı renkte oyuncak arabayı kavuştu.
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Birsin Yaralı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü"nde evlerinde ziyaret ettiği Polat'a, çok istediği kırmızı oyuncak arabayı alıp kendisine verme sözü vermişti. Minik Polat'ı eğitim gördüğü İlçedeki Özel Bircan Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde ziyaret eden Yaralı, hayalini kurduğu oyuncak arabayı kendisine hediye etti. Polat'ın hayalini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Birsin Yaralı, "Polat'ı ziyaret ettiğimiz gün bizden kırmızı araba istedi. Biz de onun bu isteğini yerine getirdik. Arabayı görünce çok sevindi. O sevinince bizde sevindik. Ailesi Hacırahmanlı beldesinde yaşıyor. Babası cezaevinde, Polat'a annesi bakıyor. Bundan böyle bizde ailenin takipçisi olacağız. Talep ve isteklerini imkanlar elverdiği ölçüde karşılamaya çalışacağız" dedi.
(SD-ERG-Y)

12.12.2012 11:51:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT