1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Minik Öğrencilerin Karne Sevinci

Minik Öğrencilerin Karne Sevinci

Minik Öğrencilerin Karne Sevinci
A+A-

Nevşehir Özel Kardelen Koleji'nde bu yıl ilk kez karne heyecanı yaşayan minik öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi. Nevşehir Özel Kardelen Koleji'nde 2012-2013 eğitim-öğretim yılının yarı yılı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji'nde bu yıl ilk kez karne heyecanı yaşayan minik öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi.
Nevşehir Özel Kardelen Koleji'nde 2012-2013 eğitim-öğretim yılının yarı yılı minik öğrencilerin karne heyecanı yaşandı. Aileleri ile hayatlarında ilk kez karne heyecanı yaşayan minik öğrencilerin ve ailelerin heyecanı görülmeye değerdi.
Özel Kardelen Koleji'ne çocuklarının karne heyecanına ortak olan aileler çok heyecanlı olduklarını ve kendilerinin de çocukları gibi sabaha kadar heyecandan uyku uyuyamadıklarını söyledi. Karne törenine gelen öğrenci velileri herhangi bir uyum sorunu yaşamadıklarını bunda da okulun ve öğretmenlerin çok büyük emeklerinin olduğunu ifade ederlerken, "Umarız okul hayatları hep böyle devam ederler" diye konuştular.
Özel Kardelen Koleji'nde ilk kez karne ile tanışan minik öğrenciler ise çok mutlu olduklarını söylerlerken, okulumuzu, öğretmenlerimizi ve arkadaşlarımızı çok seviyoruz dediler.
(AÖ-Y)

25.01.2013 11:43:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT