1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Minik Kardelenlerden Müdür Kına’ya Ziyaret

Minik Kardelenlerden Müdür Kına’ya Ziyaret

Minik Kardelenlerden Müdür Kına’ya Ziyaret
A+A-

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından hazırlanan “Huzurlu Bir Toplum İçin Evrensel Değerler” projesi kapsamında Kardelen Anaokulu öğretmen ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına’yı ziyaret ettiler.

Minik öğrencileri makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Kına, “Bu minik yavrularımız bizim geleceğimizi şekillendireceklerdir. Atalarımızın dediği gibi ‘Ağaç yaşken eğilir.’ Anaokullarında ve anasınıflarında gerçekleştirilen etkinliklerle beraber okulöncesi eğitiminin ne kadar önemli ve etkili olduğunu görmüş oluyoruz. Bu öğrencilerimiz eğitim öğretimin yanı sıra yaptıkları sosyal etkinliklerde de yer alarak şimdiden sosyalleşmeye başlıyorlar.

Eğitim hayatlarına okulöncesi eğitimi görmeyen çocuklara göre bir adım önde başlamış oluyorlar. Bu nedenle okulöncesi eğitimi yaşında bulunan bütün aileleri çocuklarına anaokullarına veya anasınıflarına göndermeye davet ediyorum” dedi.
 

Huzurlu Bir Toplum İçin Evrensel Değerler projesi ile birlikte bu etkinliği gerçekleştiren Van Kardelen Anaokulu öğrencilerine, velilerine ve çalışanlarına teşekkür etti.

A+A-

HABERE YORUM KAT