1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Minik Herküllerden Çerçioğlu'na Avrupa Şampiyonluğu Sözü

Minik Herküllerden Çerçioğlu'na Avrupa Şampiyonluğu Sözü

Minik Herküllerden Çerçioğluna Avrupa Şampiyonluğu Sözü
A+A-

07-10 Şubat tarihleri arasında Antalya Kemer'de gerçekleştirilen Türkiye Minikler Halter Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonu olan Erkan Kanöz ve Türkiye sekizincisi Emre Çetinkaya, Belediye Başkanı Özle

07-10 Şubat tarihleri arasında Antalya Kemer'de gerçekleştirilen Türkiye Minikler Halter Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonu olan Erkan Kanöz ve Türkiye sekizincisi Emre Çetinkaya, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret etti.
Ziyarete Türkiye Halter Federasyonu Antrenörü Yunus Emre Demirtaş, Doğa Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Şenol Babacan, 2011 Minikler Türkiye üçüncüsü ve 2012 Minikler Ege Bölge Şampiyonu Burak Emre Çakın, 2012 Minikler Türkiye üçüncüsü Alican Şahin, 2012 Minikler Türkiye ikincisi Veli Yıldız da katıldı.
Şampiyonada kazandıkları madalyaları ile birlikte Başkan Çerçioğlu'nu ziyaret eden minik halterciler bundan sonraki turnuvalarda da madalya ve kupa alarak Avrupa Şampiyonu olacaklarının sözünü verdiler.
Türkiye Halter Şampiyonası'nda Aydın'ı en iyi şekilde temsil eden minik sporcular ve antrenörlerini kutlayan Başkan Çerçioğlu, halter sporunu ve minik haltercileri her zaman destekleyeceklerini ifade ederek başarılarının devamını diledi.
(GY-SK-İK)

15.02.2013 10:49:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT