1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Minik Cansu'nun Kar Sevinci

Minik Cansu'nun Kar Sevinci

Minik Cansunun Kar Sevinci
A+A-

Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı Nevşehir'de de etkisini göstermeye başladı. Araçlar yollarda, yayalar kaldırımlarda zor anlar yaşarken, ağabeyiyle kar topu oynayan 3 yaşındaki Cansu'nun k

Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı Nevşehir'de de etkisini göstermeye başladı. Araçlar yollarda, yayalar kaldırımlarda zor anlar yaşarken, ağabeyiyle kar topu oynayan 3 yaşındaki Cansu'nun kar sevinci objektiflere yansıdı.
Nevşehir'de dün geceden itibaren etkisini artıran kar yağışı araç sürücülerini zor durumda bıraktı. Özellikle rampa yollarda hayli zorlanan sürücüler, çareyi geri dönmekte buldu. İl genelinde ufak çaplı kazalar da meydana geldi.
Kar yağışına okulların tatil olması nedeniyle en çok çocuklar sevindi. Öğrenciler kar yağışı ile birlikte kendilerini parklara, bahçelere atarak karın keyfini çıkardı. Nevşehir'de objektiflere yansıyan 3 yaşındaki Cansu'nun kar sevinci ise görülmeye değerdi. Ağabeyinin okulunun tatil olmasını fırsat bilen minik Cansu, parkta kar topu oynayarak vakit geçirdi.
Nevşehir'i etkisi altına kar yağışının yarın da aralıksız süreceği öğrenildi.
(COŞ-AÖ-GS-Y)

08.01.2013 14:22:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT