1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Milliler Antalya'da Toplanacak Adana

Milliler Antalya'da Toplanacak Adana

Milliler Antalyada Toplanacak  Adana
A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu U 21 Yaş Milli Takım seçme kampı 3-7 Ocak tarihlerinde Antalya'da yapılacak. Adana bölge karması da 20 aday futbolcu ile kampta yer alacak. Milli Takım Bölge antrenörü Os

Türkiye Futbol Federasyonu U 21 Yaş Milli Takım seçme kampı 3-7 Ocak tarihlerinde Antalya'da yapılacak. Adana bölge karması da 20 aday futbolcu ile kampta yer alacak.
Milli Takım Bölge antrenörü Osman Öngen'in belirlediği 20 kişilik aday kadroda Adanaspor AŞ, Adana Demirspor, Gaziantepspor, Mersin İdmanyurdu, Gaziantep Büyükşehir Belediyspor, İskenderunspor 1967, İskenderun Demirçelikspor ve Gaziantep Şahinbey'den toplam 20 oyuncu bulunuyor.
Öngen, geleceğin milli takımını oluşturabilmek için altyapıya büyük önem verdiklerini belirterek, "Aday kadromuz 2 Ocak'ta Adana'da toplanıp, 3 Ocak'ta Antalya'ya hareket edecek. Aday kadromuzda 1992/94 doğumlu oyuncular yer alıyor. Kampta her bölgeden takımlar mücadele edecek. 35'er dakikadan iki devre oynanacak maçların ardından milli takıma girecek oyuncular belirlenecek. Tek hedefimiz milli takımımızın altyapısını sağlam temellere oturtmak. Bunun için tüm gücümüzle mücadele ediyoruz" dedi.
(ADN-RFK-S)

31.12.2012 13:44:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT