1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Milli Piyango Ve Spor Toto'nun Özelleştirilmesi Tartışmaları

Milli Piyango Ve Spor Toto'nun Özelleştirilmesi Tartışmaları

Milli Piyango Ve Spor Totonun Özelleştirilmesi Tartışmaları
A+A-

İzmir Milli Piyango ve Şans Oyunları Esnaf Odası, Milli Piyango ve Spor Toto'nun özelleştirilmesine karşı olduklarını açıkladı. Karabağlar Gençlik Yıldız Spor Çay Salonu'nda basın toplantısı düzenley

İzmir Milli Piyango ve Şans Oyunları Esnaf Odası, Milli Piyango ve Spor Toto'nun özelleştirilmesine karşı olduklarını açıkladı.
Karabağlar Gençlik Yıldız Spor Çay Salonu'nda basın toplantısı düzenleyen İzmir Milli Piyango ve Şans Oyunları Esnaf Odası Başkan Vekili Paşa Çakmak, "Kumar ve sanal kumar, Türkiye'deki en büyük sosyal facialardandır. Özelleştirileceği belirtilen Milli Piyango İdaresi hala devlet eliyle yürütülüyor. Bu işin devlet eli ile yürütülmesini ahlaki bulmayanlar özelleştirmeye çok sıcak bakıyor. Bu durum; 'sanal tuzak' pazarının büyüklüğü yabancı şirketlerin iştahını kabartıyor. Milli Piyango ve Spor Toto'nun özelleştirilmesini istemiyoruz. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde birleştirilmesi ve faaliyetlerine bu şekilde devlet tarafından kontrollü ve sınırlı bir şekilde yürütülmesi daha uygun olacaktır" dedi.
(HÇ-CC-Y)

07.02.2013 13:51:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT