1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Milli eğitim bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı'dan kritik KPSS Açıklaması..

Milli eğitim bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı'dan kritik KPSS Açıklaması..

Milli eğitim bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı'dan kritik KPSS Açıklaması..
A+A-

Milli eğitim bakanı Nabi Avcı'dan KPSS hakkında önemli açıklama geldi. MEB bakanından süpriz kamu personeli seçme sınavı kpss açıklaması.

Milli eğitim bakanı Nabi Avcı'dan önemli ve flaş açıklamalar geldi. MEB Bakanı Nabi Avcı basın mensublarının soruların yanıtlayarak gündeme ilişkin ve kpss hakkında flaş açıklamalar yaptı...Milli eğitim bakanı Nabi Avcı'dan KPSS hakkında önemli açıklama geldi. MEB bakanından süpriz kamu personeli seçme sınavı kpss açıklaması.


Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ana, ilk ve ortaokul öğrencilerine matematik ve fen alanlarında uygulamalı eğitimler veren İstanbul Teknik Üniversitesi(İTÜ) Taşkışla Kampüsü'nde çalışmalar sürdüren İTÜ Bilim Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Avcı, açılışın ardından basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.  Bakan Avcı, 2010'da yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavları’nda (KPSS) kopyaya ilişkin yürütülen soruşturmaya dair ÖSYM Başkanı Ali Demir'in "Soruşturma, 2010 yılı KPSS ile sınırlı kalmayacak" yönündeki açıklamalarına ilişkin, "Daha önce başlamış ve galiba üzeri kapatılmış bir yargı ve adli soruşturma söz konusu idi. Onunla ilgili adli soruşturma ve incelemeler zannediyorum belli aşamaya gelmiş olmalı ki, şimdi bununla ilgili bu çalışma başlatılıyor. Hayırlı olsun" dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT