1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milli Egemenlik Okulu'nda Proje Heyecanı

Milli Egemenlik Okulu'nda Proje Heyecanı

Milli Egemenlik Okulunda Proje Heyecanı
A+A-

Avrupa Birliği (AB) Comanius Projesi kapsamında Manisa'nın Salihli ilçesine gelen Portekiz heyeti, kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretlerde bulundu. Proje hakkında açıklamalarda bulunan Milli Egemenl

Avrupa Birliği (AB) Comanius Projesi kapsamında Manisa'nın Salihli ilçesine gelen Portekiz heyeti, kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretlerde bulundu.
Proje hakkında açıklamalarda bulunan Milli Egemenlik Ortaokulu Okul Müdürü Salim Ateş "Proje kapsamında Portekiz heyeti ilçemizde kamu kurum ve kuruluşları ziyaret etti. Heyete ilçemizin doğal ve tarihi güzellikleri slaytlarla tanıtılarak ayrıca Kurşunlu Kaplıcaları, Kurşunlu Camii ve Sart Harabeleri gezdirildi. İlçemizi ve okulumuzu beğenen konuklarımız proje kapsamında olmasa bile Salihli'ye bir gün yine mutlaka geleceklerini belirttiler. Okulumuzla birlikte Portekiz, Polonya, Avusturya, İspanya ve Romanya'dan oluşan 6 ortaklı proje onaylanırsa önümüzdeki öğretim yılında 12 öğretmen ve 12 öğrencimiz bu ülkelere kültürel işbirliği çerçevesinde ziyaretler yapacak" dedi.
(ES-ERG-Y)

21.02.2013 11:49:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT