1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Ulupınar'dan Hasta Taziye Ziyaretleri

Milletvekili Ulupınar'dan Hasta Taziye Ziyaretleri

Milletvekili Ulupınardan Hasta Taziye Ziyaretleri
A+A-

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek'te hastanede birçok hastayı ziyaret etti. Devrek'li işadamı Necdet Başoğlu'nun vefat eden babası Abdullah Başoğlu için okuttuğu mevlüt'e katıl

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek'te hastanede birçok hastayı ziyaret etti.
Devrek'li işadamı Necdet Başoğlu'nun vefat eden babası Abdullah Başoğlu için okuttuğu mevlüt'e katılan Ulupınar, daha sonra Devrek AK Parti İlçe Başkanı Özcan Özmekik'in kolu kırılan kardeşi Özdemir Özmekik'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. 5 ay önce elektrik çarpması sonucu yaralanan ve geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz 2 yaşındaki Talha Yunus Deliacı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ardından Devrek sakinlerinden vefat eden Ahmet Akalınlı'nın oğlu Aydın Akalınlı'ya, Yeniköy sakinlerinden vefat eden Selahattin Kaya'nın eşine ve yine Devrek sakinlerinden vefat eden Cüneyt Karagülmez'in annesi ve eşine taziye ziyaretlerinde bulundu. Son olarak da evi yanan Çetin Özmekik'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Ulupınar, ziyaretlere ilişkin olarak yaptığı açıklamada, "Zor günler geçiren tüm vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Acılarını az da olsa paylaşabilmek bizleri mutlu ediyor. Buradan tekrar hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Yaralanan ve talihsiz olay yaşayan vatandaşlarımızda inşallah yaralarını kısa sürede sararlar. Bizlerde kendilerine her türlü desteği vermeye hazırız" diye konuştu.
(FE-SA)

11.02.2013 14:41:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT