1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Tunç'tan Hasta Ziyareti

Milletvekili Tunç'tan Hasta Ziyareti

Milletvekili Tunçtan Hasta Ziyareti
A+A-

TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Bartın Devlet Hastanesi'nde hastaları ziyaret etti. Ziyarette, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve

TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Bartın Devlet Hastanesi'nde hastaları ziyaret etti.
Ziyarette, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve bazı kadın kolları yönetim kolları üyeleri hazır bulundu.
Milletvekili Yılmaz Tunç, ziyaretinde hastalara geçmiş olsun dileklerini iletirken, hasta ve yakınlarıyla yakından ilgilendi. Hasta ve yakınları ziyaretlerinden ve sağlık alanında yapılan çalışmalarından dolayı Tunç'a teşekkürlerini ilettiler. Milletvekili Tunç, ziyaretinde hasta ve hasta yakınlarına yaptığı açıklamada, "400 yataklı Bartın Devlet Hastanesi'ni yatırım programına aldık. Proje ve imar çalışmalarının ardından yapım ihalesi gerçekleştirilecektir. Yeni hastanemiz tek kişilik odaları olan modern bir sağlık kompleksi olacak ve bölgeye hizmet edecek. Bartın'ın Kurucaşile ve Amasra İlçeleri ile Kozcağız Beldesine entegre hastaneler kurulacaktır. Kurulacak bu entegre hastanelerle birlikte Amasra, Kurucaşile ve Kozcağız'da vatandaşların sağlık anlamında aldığı hizmet kalitesi daha da artacaktır. Kumluca aile sağlığı merkezi ile Ulus İlçe Hastanesi'nin de yapım ihaleleri önümüzdeki günlerde yapılacaktır. Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi inşaatını tamamlanmak üzere, yeni ambulanslarla güçlendirdiğimiz 112 istasyonlarının halkımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verilmesini sağlayacağız" dedi.
(DK-SA)

11.02.2013 12:55:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT