1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Milletvekili Şerbetçioğlu'ndan Rekor Ziyaret

Milletvekili Şerbetçioğlu'ndan Rekor Ziyaret

Milletvekili Şerbetçioğlundan Rekor Ziyaret
A+A-

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, bir günde 10 sivil toplum örgütü ve derneği ziyaret etti Anadolu ve Rumeli Balkan kökenli 10 ayrı derneği ziyaret eden AK Parti Bursa Milletv

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, bir günde 10 sivil toplum örgütü ve derneği ziyaret etti
Anadolu ve Rumeli Balkan kökenli 10 ayrı derneği ziyaret eden AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, toplumsal barışın sağlanmasında STK'lara önemli görev düştüğünü söyledi. Bugün çağdaş demokrasilerde STK'ların toplumun vazgeçilmez öğeleri arasında yer aldığını belirten Şerbetçioğlu, bu kurumların toplum ve devlet tarafından desteklenmesi gerektiğinin altını çizdi. Şerbetçioğlu, "Türkiye'de STK'lar sosyo-ekonomik yapıya katkılarının yanı sıra toplumsal gelişimin, toplumsal barışın, sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın ve demokratikleşmenin önemli bir aktörü olarak kabul edilmeye başlandı" dedi.
Şerbetçioğlu Anadolu Dernekleri Federasyonu, MUŞ-İLDER, Bayburtlular Derneği, BURMED, Bursa Çanakkaleliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin yanı sıra Balkan ve Rumeli kökenli BAL-GÖÇ, Atıcılar Spor Kulübü, BURFEM Derneği, Kosova Üsküp Türkleri Derneği ve NAKEM'i ziyaret etti. Şerbetçioğlu'nun ziyaretleri sırasında İl Başkanı Sedat Yalçın, AK PARTİ il yöneticileri, AK PARTİ Nilüfer İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız, ilçe yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Osmangazi ilçe yöneticileri ile gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı.
(HT-İHS)

10.01.2013 13:23:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT