1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Şahin, Esnafı Ziyaret Etti

Milletvekili Şahin, Esnafı Ziyaret Etti

Milletvekili Şahin, Esnafı Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Malatya Milletvekili ve Grup Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Şahin, çevreyolu üniversite durağı üzerinde yer alan esnafı ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi. AK Parti İl Başkanı Bül

AK Parti Malatya Milletvekili ve Grup Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Şahin, çevreyolu üniversite durağı üzerinde yer alan esnafı ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.
AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte esnafı tek tek ziyaret edip sorunlarını dinleyen Milletvekili Şahin, her hafta Malatya'ya geldiğini, sık aralıklarla sorunları birebir esnaftan dinlemek için bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ve sorunların çözümü için esnafla istişarelerde bulunduğunu söyledi.
İktidara geldikleri günden bu yana; sağlık, ulaşım, eğitim, ekonomi ve kültür alanında birçok yatırım yaptıklarını ifade eden Şahin, "Bugün bir seçim atmosferi içerisinde değiliz. Ama her zaman halkın arasında olan bizler, sadece taleplerin bize gelmesini beklemek ya da il binasında oturarak vatandaşları dinlemekten ziyade, onların ayaklarına giderek sorunlarını dinlemeyi ve çözüm üretmeyi arzuluyoruz" diye konuştu.
(NA-SO-Y)

13.02.2013 14:17:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT