1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Şahin Esnafı Ziyaret Etti

Milletvekili Şahin Esnafı Ziyaret Etti

Milletvekili Şahin Esnafı Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. AK Parti yöneticileriyle birlikte Nasuhi Caddesi'ndeki esnafı ziyaret eden Milletvekili Mustafa Şahin, "Mecli

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
AK Parti yöneticileriyle birlikte Nasuhi Caddesi'ndeki esnafı ziyaret eden Milletvekili Mustafa Şahin, "Meclis çalışmaları dışında hafta sonunu memleketimizde geçirip, ziyaretlerde bulunuyoruz. Bugün esnaf ziyaretleri programı düzenledik. Esnafların sorunlarını ve sıkıntılarını dinlemek için ziyarette bulunuyoruz" dedi.
"Daha önceki dönemlerde sanayici iş adamları erbabımızın büyük bir kısmının yararlandığı 5084 sayılı teşvik kanunu sona erdiğinden, sanayicilerimiz bunun devam etmesini arzu ediyor. Bu sadece Malatya'yı değil, 49 ili ilgilendiriyor. Bununla alakalı bir çalışma yapılıyor" diyen Şahin, şunları kaydetti: "Başbakanımız, bakanlarımız ve vekillerimizle yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde grup başkanları ile esnaflara yönelik bir çalışma yapıldığını öğrendim. İnşallah en azından kademeli de olsa bu sürecin tamamlanması gerekiyor. Esnafların en büyük sıkıntılarından birisinin de, kredi alırken eşlerinden de imza istenmesinden dolayı sıkıntıları olduğu bizlere iletildi. Konuyu ilgili ve yetkililere ileteceğiz."
Milletvekili Şahin, daha önceden Şehit Aileleri Derneğini ziyaret ettiklerinde, şehit yakınlarına iş verilmesi gibi söylenen talepleri, bazı düzenlemeler yapılması için ilgili ve yetkili yerlere ilettiklerini de bildirdi.
(NA-SO-Y)

19.01.2013 15:49:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT