1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Şahin, Basın Günlerini Ziyaret Etti

Milletvekili Şahin, Basın Günlerini Ziyaret Etti

Milletvekili Şahin, Basın Günlerini Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Basın Günleri etkinliğini ziyaret etti. Malatyapark AVM'de düzenlenen 2. Basın Günleri etkinliğinde basın kuruluşlarına ait stantlarını parti yöne

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Basın Günleri etkinliğini ziyaret etti.
Malatyapark AVM'de düzenlenen 2. Basın Günleri etkinliğinde basın kuruluşlarına ait stantlarını parti yöneticileri ile birlikte gezen milletvekili Şahin, "Gerçekten güzel stantlar açılmış. Basın bir toplumun eli, ayağı, duyan kulağı. Malatya için özelde yazılı ve görsel basın ve internet basınında çok zengin bir medyaya sahibiz. Şimdiye kadar yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Siyaseten yapmış olduğumuz hizmetleri Malatya basını halkla buluşturuyor. Basını şimdiye kadar yönlendiren güçler vardı. Biz taraflı, yandaş, yoldaş ve candaş basın istemiyoruz. Tarafsız ve ilkeli basın bizim her zaman başımızın tacı" dedi.
Bir süre basın mensupları ile sohbet eden Şahin, basın mensuplarının yıpranma payları ile ilgili düzenlemenin yapıldığını belirterek, 20 yıl çalışan basın mensubunun 25 yıl çalışmış gibi emekli olacağını söyledi.
(BK-Y)

11.01.2013 16:57:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT