1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Özdemir, Esnafın Sorunlarını Dinledi

Milletvekili Özdemir, Esnafın Sorunlarını Dinledi

Milletvekili Özdemir, Esnafın Sorunlarını Dinledi
A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi. Sivas Belediyesi tarafından Turkuaz Projesi'nin uygulamay

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinledi.
Sivas Belediyesi tarafından Turkuaz Projesi'nin uygulamaya konulduğu Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden CHP Sivas Milletvekili Malik ejder Özdemir, proje ile ilgili gerek Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ile gerekse de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ile görüşerek bilgi aldığını ifade etti.
Özdemir, Sivas'a yapılan her türlü hizmetin yanında olunması gerektiğini söyleyerek, projenin yapımında en önemli ayağın esnafın mağdur edilmemesi olduğunu vurguladı. Özdemir, "Yeni yatırımlar elbette Sivas'a yapılmalı ama yurttaşımızın, yıllardır burada ekmek kazanan hemşehrilerimizin mağdur edilmesini kesinlikle kabul etmiyoruz. Burada yıkımlara tuvaletlerden başlanması, Sivas adına bir ayıp olmuştur" ifadelerini kullandı. Özdemir ayrıca, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ile görüşerek esnafın sorunlarını ve isteklerini ileteceğini söyledi.
Milletvekili Özdemir'in esnaf ziyaretlerinde CHP İl Başkanı Ulaş Karasu da hazır bulundu.
(TB-AÖ-Y)

19.01.2013 14:36:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT