1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Özbek'ten Gazeteciler Günü Mesajı Bayburt

Milletvekili Özbek'ten Gazeteciler Günü Mesajı Bayburt

Milletvekili Özbekten Gazeteciler Günü Mesajı  Bayburt
A+A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özbek, mesajında şu görüşlere yer verdi: "Vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi sosyal bilinçle

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Özbek, mesajında şu görüşlere yer verdi:
"Vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi sosyal bilinçlenme yanında halkımızın ülke menfaatleri doğrultusunda aydınlatılması gibi kutsal bir görevi ifa eden basın çalışanlarının bu anlamlı günlerini en derin samimiyetimle kutluyorum. Yerel ve yaygın medyada Bayburt'umuzda görev yapan basın çalışanlarının, ilimizi en iyi şekilde tanıtma öne çıkarma azminde ve gayretinde görev yaptıklarını inancım tamdır. Bayburt medyasının Bayburt için her zaman duyarlı, sorumlu, tarafsız bir yayın yapacağına ve basının evrensel çalışma ilkelerinden vazgeçmeyeceğine şüphesiz inanıyorum.
Vatandaşlarımızın doğru haber alma özgürlüğü için mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden başta Bayburt'umuzun basın sektöründe görevlerini yapan değerli basın mensuplarımız olmak üzere, bu kutsal görevi yerine getiren tüm çalışan gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar ve tüm medya çalışanlarına esenlik, mutluluk ve başarılar dilerim."
(YY-AA-Y)

10.01.2013 09:37:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT