1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Özbek Sağlık İl Müdürlüğü Ve Ağız Diş Sağlığı Merkezini Ziyaret Etti

Milletvekili Özbek Sağlık İl Müdürlüğü Ve Ağız Diş Sağlığı Merkezini Ziyaret Etti

Milletvekili Özbek Sağlık İl Müdürlüğü Ve Ağız Diş Sağlığı Merkezini  Ziyaret Etti
A+A-

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan ve teşkilat yöneticileriyle beraber Sağlık İl Müdürü Z

Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Daştan ve teşkilat yöneticileriyle beraber Sağlık İl Müdürü Zülkarni Özbek'i makamında ziyaret ettiler.
Yaklaşık bir saat süren ziyarette ilin sağlık hizmetleri hakkında İl Sağlık Müdürü Zülkarni Özbek tarafından heyete birfing verildi. Daha sonra bir açıklama yapan Milletvekili Bünyamin Özbek,"İlimiz sağlık yönünden 2002 yılı öncesi ve sonrasını kıyaslarsak gerçekten nerden nereye geldiğimiz ve şu anda nerde olduğumuzu çok net bir şekilde görebiliriz. Bugün İl Sağlık Müdürümüzün de verdiği brifing verilerine dayanarak sağılık hizmetlerinde hak ettiğimiz yerde bulunmaktayız. Bayburt halkı bunların daha fazlasına layıktır." dedi.
İl Sağlık Müdürlüğü ziyaretini tamalayan Milletvekili Bünyamin Özbek ve beraberindekiler yeni açılan Ağız Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etti.
(YY-AA-Y)

25.12.2012 14:16:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT