1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Milletvekili Orhan, Sevgi Evlerini Ziyaret Etti‏

Milletvekili Orhan, Sevgi Evlerini Ziyaret Etti‏

Milletvekili Orhan, Sevgi Evlerini Ziyaret Etti‏
A+A-

AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Van Sevgi evlerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

 

 
AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, beraberindeki il Başkan Vekili A. Hekim Karabıyık ve il yönetiminden Kadir Tugay ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Van Sevgi evlerini ziyaret etti. İl Müdürü Şinasi Erol ve kurum personeli tarafından karşılanan Milletvekili Orhan,  bir süre yerleşkeyi gezerek incelemelerde bulunmanın yanı sıra, devletin himayesi altında olan çocukları ve kadınları ziyaret etti.
 
Sevgi evlerindeki  yaşam ve hizmet koşullarının en iyi düzeyde olmasına son derece önem verdiklerini  belirten Orhan,  burada devletin şevkat ve sevgi yüzünün hakkıyla yansıtılması ve imkanlardan en güzel koşullarda istifade edilmesinin son derece kutsal bir sorumluluk olduğunu söyleyerek, burada görevli tüm personelin bu hassasiyetten ödün verme şansına sahip olmadıklarını ve bu noktada herhangi bir sıkıntı görmediğini ifade ederek, şahsının sürekli takip ettiği sevgi evlerinde koşulların en iyi seviyelerde olması için tüm imkanlarıyla seferber olmaya hazır olduklarını il müdürüyle paylaştı.   Sevgi evlerindeki inceleme ve ziyaretlerini tamamlayan Orhan, beraberindeki heyetle birlikte yerleşkeden ayrıldı. 
A+A-

HABERE YORUM KAT