1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Milletvekili Orhan Köylerde...

Milletvekili Orhan Köylerde...

Milletvekili Orhan Köylerde...
A+A-

AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, Merkez’e bağlı Köşebaşı, Yatıksırt, Sarmaç ve Değirmenarkı Köylerini ziyaret ederek, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

 
 
AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, İl Başkan Yardımcısı Hekim Karabıyık, İl Genel Meclis Üyeleri Halit Sevgili, Nusret Hakan ve Süleyman Temur ile birlikte Merkez’a bağlı Köşebaşı, Yatıksırt ve Sarmaç Köylerini ziyaret ederek, vatandaşlara bir araya geldi. Köy Muhtarı ve köylülerle buluşan Milletvekili Orhan, köy sakinlerinin ramazan aylarını tebrik ederek, sorun ve taleplerini dinleyip sohbet etti.
 
Köy sakinlerinin dile getirdiği talepleri notlarına alan Orhan, daha sonra Çözüm süreci ve büyükşehir konularına değindi.
 
Orhan, köy sakinlerinden çözüm sürecine dualarla ve olumlu yaklaşımlarla yardımcı olmalarını isterken, büyükşehir konusunda ise köylerin şehir standardında hizmet çeşitliliğine kavuşacağını ve böylece şehirdeki imkânların köylerde de bulunacağını söyledi. Milletvekili Orhan’ın ziyaretinden oldukça memnun olan köylüler, milletvekili ve heyete teşekkür ettiler.
A+A-

HABERE YORUM KAT