1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Ökten'e Yeni Görev

Milletvekili Ökten'e Yeni Görev

Milletvekili Öktene Yeni Görev
A+A-

AK Parti Mersin Milletvekili Çiğdem Münevver Ökten, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu sözcülüğüne seçildi. AK Parti Mersin İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, daha

AK Parti Mersin Milletvekili Çiğdem Münevver Ökten, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu sözcülüğüne seçildi.
AK Parti Mersin İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, daha önce AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine atanan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) kurulan Üstün Yetenekli Çocukları Araştırma Komisyonu'nun da sözcülüğüne getirilen Ökten'e yeni bir görev daha verildi. Bakanlar Kurulu'nda yapılan değişiklikle boşalan Meclis Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığı için yapılan seçimde, üyelerin oylarıyla Komisyon Sözcülüğüne seçilen Çiğdem Münevver Ökten, "Önceliğimiz, geleceğimizi emanet edeceğimiz yavrularımızın en iyi şekilde yetişmelerini sağlamak ve bu amaç uğruna çaba göstermektir. Komisyon olarak hep birlikte ülkemizin yararına çalışmalar yapacağımıza inanıyorum" dedi.
(KYM-Y)

11.02.2013 15:14:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT