1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Mustafa Demir'den Gazilere Ziyaret

Milletvekili Mustafa Demir'den Gazilere Ziyaret

Milletvekili Mustafa Demirden Gazilere Ziyaret
A+A-

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi'ni ziyaret etti. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril ve dernek üyeleri tarafınd

AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şubesi'ni ziyaret etti.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Demir, uzun süre onlarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi, hükümet çalışmaları hakkındaki soruları cevapladı. Şehit ve gazilik makamının en şerefli makamlardan olduğunu belirten Mustafa Demir, vatanı, milleti, bayrağı, toprağı için canını hiçe sayarak kendini siper eden şehit ve gazilerin haklarının hiç bir zaman ödenemeyeceğini kaydetti. Bazı değerlerin kenarda durmasının hiç bir zaman beklenmemesi gerektiğini, en önde şehit, gaziler ve yakınlarının durduğuna vurgu yapan Demir, pozitif ayrımcılık gibi birçok düzenleme, desteklerle şehit yakınları ve gazilere verilen değerin ön plana çıkarılmaya çalışıldığını, ne yapılırsa yapılsın onlar için az olduğunu kaydetti.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Ziyarette Milletvekili Demir'e AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Reşat Keleş ve Meliha Bayraktar da eşlik etti.
(SAM-SLH-Y)

15.02.2013 14:24:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT