1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Köprülü, Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor

Milletvekili Köprülü, Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor

Milletvekili Köprülü, Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor
A+A-

CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü Malkara ilçesinde dokuz köye ziyaret gerçekleştirdi. CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü Malkara'da bir günde 9 köy ziyaret etti. Malkara ilçesine giden Mi

CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü Malkara ilçesinde dokuz köye ziyaret gerçekleştirdi.
CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü Malkara'da bir günde 9 köy ziyaret etti. Malkara ilçesine giden Milletvekili Köprülü, CHP Malkara İlçe örgütü ile beraber köylere ziyaret gerçekleştirdi ve burada vatandaşlarla bir araya geldi.
Malkara İlçe Başkanı Ulaş Yurdakul ve partililerle ilçe örgütünde bir basın toplantısı yapan Köprülü, daha sonra köy ziyaretlerine başladı.
Kadıköy, Izgar, Yaylagöne, Haliç, Yılanlı, Hemit, Kürtüllü, Şahin, Pirinççeşme köylerine giden Milletvekili Köprülü, burada yaptığı ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını dinleyip not aldı. Köylülerin yoğun ilgi gösterdiği Köprülü, seçimden bu yana köy ziyaretlerini sürdürdüklerini belirtti. Vatandaşlarla yaptığı sohbette ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Emre Köprülü, CHP olarak yaptıkları çalışmalar ve programlar hakkında da bilgi verdi.

04.02.2013 10:22:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT