1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Kinay, Dsi Genel Müdürü Özkaldı'yı Bilgilendirdi
Milletvekili Kinay, Dsi Genel Müdürü Özkaldıyı Bilgilendirdi

Milletvekili Kinay, Dsi Genel Müdürü Özkaldı'yı Bilgilendirdi

AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Akif Özkaldı'yı makamında ziyaret ederek, il genelindeki yatırımlarla ilgili bilgi alış verişinde bulundu. Ziyar

A+A-
AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Akif Özkaldı'yı makamında ziyaret ederek, il genelindeki yatırımlarla ilgili bilgi alış verişinde bulundu.
Ziyarette, 'Kureyşler barajı, sulama ve malzeme ocakları' projesiyle alakalı bilgi alan ve bölgenin yapısı hakkında Özkaldı'ya bilgiler veren Kinay, köylülerin sağlıklı bir yerleşim planı çerçevesinde herhangi bir mağduriyet söz konusu olmadan, aynı zamanda da yapılan yatırımı aksatmadan taşınması hususunda fikirlerini aktardı.
Kinay, Söğütözü Sulama Kanalı'nın da İl Özel İdaresi tarafından tamamlanarak civardaki 3 köyünde kullanıma sunulması ve kanuni mevzuat dâhilinde bu projenin İl Özel İdaresi'ne devredilerek işlemlerin hızlandırılması hususlarını da Genel Müdür Özkaldı'yı bilgilendirdi.
Ziyarette Çavdarhisar Sulama Birliği'nin durumu hakkında da görüş alış verişinde bulunan Kinay, bölgede yapılan faaliyetlerle alakalı emeğe geçenlere teşekkür etti.
(EFE)

10.12.2012 15:16:22 TSI

HABERE YORUM KAT