1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Kavaklıoğlu Vatandaşları Dinledi

Milletvekili Kavaklıoğlu Vatandaşları Dinledi

Milletvekili Kavaklıoğlu Vatandaşları Dinledi
A+A-

AK Parti Niğde Milletvekili ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde İl Başkanlığında gün boyunca vatandaşın derdini dinledi, şikayetlerini dinleyerek tek tek not

AK Parti Niğde Milletvekili ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde İl Başkanlığında gün boyunca vatandaşın derdini dinledi, şikayetlerini dinleyerek tek tek not aldı.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği buluşmadan memnun olduklarını kaydeden Kavaklıoğlu hem teşkilatlarıyla bir arada olmak, hem de vatandaşların birebir müracaatları ile yüz yüze gelmenin Milletvekili olarak mutluluk duyduğunu söyledi.
Milletvekili Kavaklıoğlu, "Gün boyunca görüştüğümüz vatandaşlarımızın anlık olarak çözüm gerektiren talepleri oldu ve onlara müdahale ettik. Sağlık konusunda anında devreye girmek gerekiyor. Takibi konusunda ele aldığımız işler de var. Bunların takipçisi olacağız. Ama tek amacımız bu buluşmalarla vatandaşımızın derdine çare üretmek, yanında olmaktır. Seçildiğimiz bölgeden bağımızın kopmadığını göstermektir. İnanıyorum ki bu uygulama başarılı bir şekilde devam edecek" dedi.
(YE-AÖ-AÖ-Y)

31.12.2012 15:03:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT