1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Kaşdemir Öğrencilerle Ders İşledi

Milletvekili Kaşdemir Öğrencilerle Ders İşledi

Milletvekili Kaşdemir Öğrencilerle Ders İşledi
A+A-

Çanakkale AK Parti Milletvekili İsmail Kaşdemir, Çanakkale'nin Biga ilçesinde Hamdibey Ticaret Meslek Lisesi'nde 11. sınıf öğrencilerinin dersine girdi. Okul Müdürü Tahsin Ergin, "463 öğrencimiz va

Çanakkale AK Parti Milletvekili İsmail Kaşdemir, Çanakkale'nin Biga ilçesinde Hamdibey Ticaret Meslek Lisesi'nde 11. sınıf öğrencilerinin dersine girdi.
Okul Müdürü Tahsin Ergin, "463 öğrencimiz var. Önceden 8 derslik bir okul olan okulumuz şimdi 14 derslik oldu. Toplam 32 öğretmenimiz var. Okulumuz başarısı gayet iyi" dedi.
Milletvekili İsmail Kaşdemir ise, "Biga eğitimde başarılı, ama daha iyi olmalı. Bize düşen bir görev varsa her zaman hazırız" diye konuştu.
Kaşdemir, daha sonra 11. sınıfta pazarlama dersine girerek öğrencilere sohbet etti. Öğrencilerden bazıları ata sporu güreşi daha iyi şekilde yapmak istediklerini ifade ederken, bazıları da ilçeye yüzme havuzu istedi. Kaşdemir, "Güreşle ilgili eksikleri en kısa zamanda gidereğiz. Yüzme havuzu için yapılması gereken neyse bunu da yaparak isteklerinizi yerine getireceğiz" dedi.
(ST-GD-MŞ)

18.02.2013 17:50:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT