1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Hamarat Twitter'dan Duyurdu

Milletvekili Hamarat Twitter'dan Duyurdu

Milletvekili Hamarat Twitterdan Duyurdu
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Karadeniz Bölgesi milletvekillerinin yanı sıra bölgedeki belediye başkanları ve il başkanlarıyla bir araya geldi. Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Karadenizli

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Karadeniz Bölgesi milletvekillerinin yanı sıra bölgedeki belediye başkanları ve il başkanlarıyla bir araya geldi.
Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Karadenizli milletvekilleri ile gerçekleştirdiği toplantıda Ordu'nun büyükşehir olmasıyla alakalı olarak Ordu Milletvekillerine, belediye başkanları ve il başkanına, "Ordu'nun nüfusunu 750 bine tamamlayın, büyükşehir yapalım" dediğini TBMM Başkanlık Divanı Üyesi AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, twitter hesabından duyurdu.
Hamarat, twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Sayın Başbakanımızdan Ordu'ya büyük müjde; '750 bin nüfusu tamamlayın! Büyükşehir yapalım.' Biraz daha gayret, olacak bu iş. Hayırlı olsun" dedi.
Hamarat, twitlerine devam ederek, "Kimse geri gitmesin. Bu şansımızın devam ettiği müjdesidir. Nüfus artırmaya devam" ifadelerini kullandı
(RCP-SLH-Y)

07.02.2013 16:34:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT