1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Erdoğan Ve Müsiad Yöneticilerinden Sanayicilere Ziyaret

Milletvekili Erdoğan Ve Müsiad Yöneticilerinden Sanayicilere Ziyaret

Milletvekili Erdoğan Ve Müsiad Yöneticilerinden Sanayicilere Ziyaret
A+A-

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şubesi Kadim Başkanı ve AK Prati Milletvekili Mehmet Erdoğan, Yönetim Kurulu Başkanı Kurt Ali Kılçık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Organize S

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şubesi Kadim Başkanı ve AK Prati Milletvekili Mehmet Erdoğan, Yönetim Kurulu Başkanı Kurt Ali Kılçık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Tiryaki Argo, Köksan, Oba Makarna ve Erpen fabrikalarını gezdi.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, beraberinde MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kurt Ali Kılçık, yönetim kurulu üyeleri Memik Zencirci, Mehmet Bostan, M. Beyhan Hasırcı ve Fahrettin Kaplan'ın katılımıyla MÜSİAD üyelerinden Asım KökoğluM. Emin Tümer'e ait Köksan, Musa Özgüçlü'e ait Oba Makarna, Mustafa Eruslu'ya ait Erpen, Ahmet Tiryaki'ye ait Tiryaki Agro ve Kemal Çakmak'a ait Beşler Makarna fabrikalarını ziyaret etti. Karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette, Gaziantep sanayisi hakkında konuşuldu. MÜSİAD yöneticileri ve AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan, sanayicilerle işletmelerin büyüklüğü ve kapasitesi hakkında bilgi aldılar.
(MDC-MEF-Y)

29.12.2012 14:19:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT