1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Cemal Akın'ın Yeni Yıl Mesajı Malatya

Milletvekili Cemal Akın'ın Yeni Yıl Mesajı Malatya

Milletvekili Cemal Akının Yeni Yıl Mesajı  Malatya
A+A-

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, yeni yıl dolayısıyla yazılı açıklama yaptı. Yeni yıl dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti iktidarıyla Türkiye'de 2012'de birçok hizmetler yapıldığ

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, yeni yıl dolayısıyla yazılı açıklama yaptı.
Yeni yıl dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti iktidarıyla Türkiye'de 2012'de birçok hizmetler yapıldığını bildiren Milletvekili Cemal Akın, "2013 yılının ülkemiz, aziz milletimiz ve tüm insanlık için, dostluk, kardeşlik duygularının güç kazandığı, barışın tüm dünyaya egemen olduğu, bolluk, bereket ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyorum. Geride bıraktığımız 2012 yılı, özgürleşme, demokratikleşme ve kalkınma yolunda önemli adımlarının atıldığı bir yıl olmuş, demokrasi dışı arayışlar gerek aziz milletimiz gerekse hükümetimiz nezdinde asla itibar görmemiştir. Türkiye, bu dönemde de devam eden ve tüm dünyayı etkisi altına alan küresel krize rağmen, istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecine kararlılıkla devam etmiştir. Aziz vatandaşlarımızdan da aldığımız güç ile istikrar ve güven içerisinde, tüm alanlarda atılan söz konusu adımlar, Türkiye'yi bölgesinin ve dünyanın güçlü ve itibarlı bir ülkesi haline getirmiştir. Ülkemizin kredi notu 20 yıl aradan sonra yatırım yapılabilir seviyeye yükselmiş, bölge ülkelerinde yaşanan kaos ortamına rağmen ülkemiz, etkin dış politikası sayesinde kararlı bir duruş sergileyebilmiştir" ifadelerini kullandı.
"AK Parti iktidarı olarak yeni yılda da hedefimiz; bütün vatandaşlarımızın dostça, kardeşçe, huzur ve refah içerisinde yaşamaya devam ettiği, hak ve özgürlüklerinin alabildiğince yaşandığı, 2023 vizyonu doğrultusunda kararlı adımlarla ilerleyen ve tüm dünyanın gıpta ile baktığı güçlü bir Türkiye'dir" diyen Milletvekili Akın, açıklamasını şöyle tamamladı:
"Bu duygular eşliğinde, 2013 yılının her şeyden önce dostluk ve kardeşliğimizin güçlenip egemen olduğu, sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, huzur, refah, birlik ve beraberliğin daha da artacağı bir yıl olmasını temenni ediyor, barış ve kardeşlik dolu bir dünya dileklerimle tüm hemşehrilerime selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."
(NA-SO-Y)

31.12.2012 14:48:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT