1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Çakır, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı Düzce

Milletvekili Çakır, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı Düzce

Milletvekili Çakır, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı  Düzce
A+A-

AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle mesaj yayınladı. Çakır mesajında "10 ocak 1961 yılında yürürlüğe giren 212 sayılı yasanın kabulü nedeniyle ilan e

AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle mesaj yayınladı.
Çakır mesajında "10 ocak 1961 yılında yürürlüğe giren 212 sayılı yasanın kabulü nedeniyle ilan edilen Çalışan Gazeteciler gününde tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Toplumun bilgilendirilmesi, ülke menfaatine yönlendirilmesi ve aydınlatılması gibi kutsal bir görevi yerine getirmekte olan basın çalışanlarının bu anlamlı günlerini içtenlikle kutluyorum. Gerek yerel, gerekse yaygın basında ilimizde görev yapan basın çalışanlarının, Düzce'yi en iyi şekilde tanıtma gayretinde olduklarından şüphemiz yoktur. Basınımızın geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu konulara gerekli duyarlılığı göstereceğine ve basının evrensel çalışma ilkelerinden vazgeçmeyeceğine inanıyorum.
Toplumun çıkarlarını göz önünde bulundurarak halkın doğru haber alma özgürlüğü yolunda hizmet etmek gibi büyük bir görevi üstlenen, başta Düzce'mizin basın sektöründe görevlerini yapan değerli basın mensuplarımız olmak üzere, bu görevi ifa eden tüm çalışan gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim" dedi.
(AY)

09.01.2013 14:57:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT