1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Aygün'den Gebze Turu

Milletvekili Aygün'den Gebze Turu

Milletvekili Aygünden Gebze Turu
A+A-

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün'den Gebze'de pazar mesaisi. Hasta ziyaretleri yapan Aygün'e parti yöneticileri ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker eşlik etti. Kentte düzenlenen çeşitli

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün'den Gebze'de pazar mesaisi. Hasta ziyaretleri yapan Aygün'e parti yöneticileri ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker eşlik etti.
Kentte düzenlenen çeşitli toplantılara konuk olan ve dernekleri de ziyaret eden Zeki Aygün aynı zamanda hasta ziyaretleri de gerçekleştirdi. Geçtiğimiz haftalarda geçirdiği elim trafik kazasında ağır yaralanan şimdilerde ise hızla sağlığına kavuşan AK Parti Gebze Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi Fatih Demir'i hastanede ziyaret eden milletvekili Aygün'e Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun da eşlik etti.
Demir'in sağlık durumu hakkında doktorlarından ve aile üyelerinden bilgi alan AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Fatih Demir'e acil şifalar diledi. Aygün, "Genç kardeşimiz ümit ediyorum ki; hızla sağlığına kavuşacak ve aramıza geri dönecek. Dualarımız Fatih kardeşimiz için" dedi. Fatih Demir'in ardından Aygün ve beraberindeki heyet; aynı hastanede tedavi gören, AK Parti Köşklüçeşme Mahalle Teşkilat Başkanı Fahrettin Ekinci'nin annesi Emine Ekinci'yi (70) ziyaret ederek acil şifalar diledi.
(MA-MA)

14.01.2013 11:03:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT