1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Akın'dan Yazıhan'a Ziyaret

Milletvekili Akın'dan Yazıhan'a Ziyaret

Milletvekili Akından Yazıhana Ziyaret
A+A-

Beraberindeki partililerle birlikte Yazıhan ilçesine giden AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, burada Belediye Başkanı Ali Kaya'yı ziyaret etti. Yazıhan Belediye Başkanı Ali Kaya, ilçeye yeni p

Beraberindeki partililerle birlikte Yazıhan ilçesine giden AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, burada Belediye Başkanı Ali Kaya'yı ziyaret etti.
Yazıhan Belediye Başkanı Ali Kaya, ilçeye yeni projeler kazandırmaya ve vatandaşın taleplerini karşılamaya çalıştıklarını ifade etti. Kaya, bir partinin 3 kez üst üste oylarını arttırarak iktidara gelmesinin önemli olduğunu kaydetti.
Milletvekili Cemal Akın ise, "Gittiğimiz her yerde AK Parti'nin yapmış olduğu hizmetlerine duyulan memnuniyetleri ve beklentileri dinliyoruz. Artık insanımızın taleplerinde çıta çok yükseliyor. İkinci kat asfalt isteniyor, yolların kalitesinin arttırılmasından tutun da, eğitim binalarının iyileştirilmesi, içme sularının daha iyi standartlara getirilmesi isteniyor. Halkımızın bu taleplerini teşkilatımız ile birlikte karşılama gayreti içindeyiz. Halkımız ve milletimiz kendisine hizmet edenleri biliyor" diye konuştu.
Akın, Yazıhan ilçesinin sorunlarıyla ilgili olarak, Başkan Kaya'dan bilgiler aldı.
(BK-SO-Y)

06.02.2013 12:52:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT