1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Akın, Malatya Smmmo'yu Ziyaret Etti

Milletvekili Akın, Malatya Smmmo'yu Ziyaret Etti

Milletvekili Akın, Malatya Smmmoyu Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanlığı görevine getirilen Ramazan Bozkurt'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Beraberinde; AK

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanlığı görevine getirilen Ramazan Bozkurt'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Beraberinde; AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut Özer, İl Genel Meclisi üyeleri Abdurrahman Kızıl ve Nebi Yiğit, parti yönetim kurulu üyeleri Yusuf Aksaç, Serpil Bakan ve Döndü Kaya ile birlikte Malatya SMMMO'yu ziyaret eden Milletvekili Cemal Akın, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:
"Kayıt dışı ekonominin kayıt içerisine alınması için çaba gösteriyoruz. Bu konuda muhasebecilere de büyük görev düşüyor. 10-20 yıl önce muhasebecilik ile bugünkü muhasebecilik arasında büyük fark var. Zamanla bu meslek dalı daha da gelişti. Bir sorununuz olursa bizlere ulaşırsanız, ilgili ve yetkili yerlere iletiriz. Kanuni düzenlemeler konusunda taleplerinizi iletiriz."
TÜRMOB Disiplin Kurulu üyesi Bahadır Altaş'ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan SMMMO Başkanı Ramazan Bozkurt ise, "Vergi gelirlerinin toplanmasında önemli rol almaktayız. Kayıt dışının kayıt altına alınması, ülkemizin geleceği ve refahı ile ekonomik ve sosyal adaletin sağlanmasında çok önem arz etmektedir. Bu nedenle serbest muhasebeci ve mali müşavirlerin sorunlarının çözülmesinde mevcut siyasi yönetimden yardım beklemekteyiz. Yeni Türk Ticaret Kanunu ile yürürlüğe giren bağımsız denetim sürecinde üst birliğimiz olan TÜRMOB'un talepleri konusunda, yardım ve desteklerinizi bekliyoruz" dedi.
(NA-SO-Y)

29.01.2013 16:16:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT