1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milletvekili Akın Köy Gezilerinde

Milletvekili Akın Köy Gezilerinde

Milletvekili Akın Köy Gezilerinde
A+A-

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Hekimhan ilçesinin Yukarı Selimli köyünü ziyaret etti. Beraberinde; İl Genel Meclisi Hekimhan üyesi Nebi Yiğit, parti yöneticileri Selim Çağlar, Şükrü Özde

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, Hekimhan ilçesinin Yukarı Selimli köyünü ziyaret etti.
Beraberinde; İl Genel Meclisi Hekimhan üyesi Nebi Yiğit, parti yöneticileri Selim Çağlar, Şükrü Özdemir, Halil Durak, Abuzer Altun, Muhittin Canlı ve Bayram Çavuş ile birlikte Hekimhan ilçesi Yukarı Selimli köyünü ziyaret eden Milletvekili Cemal Akın'ı, köy muhtarı İsmail Taşkın ve AK Parti köy temsilcisi Osman Kılıç karşıladı.
Köylülerin sorunlarını dinleyen Milletvekili Akın yaptığı konuşmada, "Biz, hizmetkar olan bir iktidarın mensuplarıyız. Bu partiyi milletimiz kurduğu için bu kadar başarılı olmuştur. Bizler de sizlerin temsilcisiyiz. Sizlerin temsilcisi olarak içimizden gelerek sizlere hizmet yapıyoruz. Başbakanımız 2023 ve 2071 gibi hedefler önümüze koydu. Başbakanımız ve ekibi, artık 100 senesinin sonrasının programını yapıyor. Daha önceki iktidarlar döneminde, 2 ay sonrasını görmek mümkün değildi" ifadelerini kullandı.
(BÇ-SO-Y)

31.01.2013 14:03:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT