1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Milas'ta Sürpriz Ziyaret

Milas'ta Sürpriz Ziyaret

Milasta Sürpriz Ziyaret
A+A-

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun hazırladığı "Bir Şehnaz Oyun" isimli Müzikal Komedi'nin son provaları sürpriz bir ziyarete ev sahipliği yaptı. Milas Kaymakamı M. Bahattin Atçı ve Milas Belediye

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun hazırladığı "Bir Şehnaz Oyun" isimli Müzikal Komedi'nin son provaları sürpriz bir ziyarete ev sahipliği yaptı.
Milas Kaymakamı M. Bahattin Atçı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, provaları ziyaret ederek oyuncularla sohbet etti.
22-23 Şubat, 1-2-8-9 Mart tarihlerinde Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu'nda gösterime girecek olan Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun hazırladığı "Bir Şehnaz Oyun" isimli Müzikal Komedi'nin son provalarının yapıldığı anda Milas Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ekibi ziyaret etti. Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun kurucularından olan Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas'ta gelinen noktadan son derece mutlu olduğunu belirterek, oyunu heyecanla beklediklerini, başarılı bir çalışma olduğunu dile getirdi.
(KS-MB-İK)

14.02.2013 13:23:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT